| Açıklama |
Prime triplexvilla in Alanya Bektaş
Deze ruime 5 2 triplex villa biedt 300 m² bruikbare leefruimte, gelegen op een perceel van 500 m² in de gewilde wijk Bektaş in Alanya. Het pand is ontworpen voor comfort en gemak en wordt ongemeubileerd te koop aangeboden. Het beschikt over:
• 4 badkamers, waarvan 2 met privéjacuzzi's • 3 balkons met vrij uitzicht • Prive zwembad en aangelegde tuin • Afgesloten garage voor veilig parkeren
Gelegen op slechts 4 km van het strand en 2 km van winkelfaciliteiten, zorgt dit huis ervoor dat u gemakkelijk toegang heeft tot de dagelijkse benodigdheden. De luchthaven Alanya Gazipaşa ligt op 45 km afstand en de luchthaven van Antalya ligt op 140 km van de accommodatie.
Waarom deze villa opvalt De royale binnen- en buitenruimtes van de villa bieden voldoende ruimte voor ontspanning, amusement en gezinsleven. Het privézwembad en de tuin zorgen voor een resortachtige sfeer, terwijl de afgesloten garage voor extra gemak en veiligheid zorgt. Het Bektaş-gebied staat bekend om zijn verhoogde ligging en biedt een verfrissend briesje en een panoramisch uitzicht op de stad en de zee.
Neem vandaag nog contact met ons op om een privébezichtiging te regelen en deze unieke villa zelf te ervaren.
|