KIWI SUNSET II

KIWI SUNSET II

Kiwi Sunset 2 – Kargıcak Alanya’da satılık lüks villalar.

Alanya’nın Kargıcak bölgesinde bulunan KIWI Sunset II, yeni lüks ve eşsiz manzaralara sahip 4 villadan oluşan bir projedir. Toplamda 4323 m2 arazi üzerine inşa edilen projede yer alan her bir villa, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir.

Kargıcak’ta planlanan yeni golf sahası, bu projeyi cazip bir yatırım haline getirirken, projenin ismi de her gün evinizden güzel gün batımlarını izleme fırsatı sunacağını belirtiyor.

KIWI Sunset II, sessiz ve huzurlu bir konumda yer almaktadır ve her villanın kendine özgü Akdeniz, dağ, doğa ve Alanya şehir manzaraları vardır. Panoramik manzaralar, bu proje ile hayatınızın bir parçası haline gelecek.

Her bir villa, 4 yatak odası (4 + 1), kendine ait özel havuzu ve mahremiyeti korumak için tasarlanmış bir bahçesiyle donatılmıştır. Ayrıca, her bir villa yaşam alanında asansör bulunmaktadır.

KIWI Sunset II Villaları, arazi sınırları içinde özel havuzları ve bahçeleri ile birlikte sunulmaktadır. Tüm villaların deniz, dağ, doğa ve Alanya şehir manzaraları muhteşemdir.

4 + 1 villalar, 648 m2 yaşam alanı ve 216 m2 bodrum katı ile oldukça geniş bir yaşam alanı sunar. Ayrıca, kapalı ve açık otopark seçenekleri mevcuttur. Bodrum katında, fitness odası, sauna, hamam, masaj odası, depo, WC ve duş gibi imkanlar da bulunmaktadır.

Zemin katta, bir yatak odası (giyinme odası ve banyolu olanı dahil), açık mutfaklı geniş bir oturma odası, banyo ve depo odası mevcuttur. Birinci katta, 3 yatak odası, 3 banyo ve teras yer almaktadır.

KIWI Sunset II, sadece yüksek kaliteli malzemeler ve eşsiz manzaralar ile değil, aynı zamanda sunduğu birçok özellikle de dikkat çekiyor. Bu proje, özel ve lüks bir yaşam arayanlar için mükemmel bir seçenek olabilir.

Mesafeler: Alanya şehir merkezi: 17 km, Plaj / deniz: 4 km, Gazipaşa Havalimanı: 30 km, Antalya Havaalanı: 140 km

FİYAT: 2.450.000 €

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİN: +90544 725 4445 🔗WHATSAPP