Hakkımızda

Hakkımızda

01
 • Özdence Group Hakkında:

  Özdence İnşaat, Kürşat ve Sururi Özdence tarafından kurulmuştur ve her ikisi de müteahhitlik belgesine sahiptir. Özdence İnşaat, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde inşaat projeleri gerçekleştirmiştir. 1987 yılında Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde ofis açarak bu bölgede kendi projelerini gerçekleştirmeye başlamışlardır. 2003 yılında da Antalya’nın Alanya ilçesinde ofis açarak bu bölgede de kendi projelerini yapmaya başlamışlardır. Özdence İnşaat, Almanya, Ürdün, Hollanda, İngiltere, Belçika ve İrlanda gibi ülkeler ile ortak inşaat projeleri yapmıştır. Bütün inşaatlarımız, Avrupa standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Özdence İnşaat aynı zamanda emlak sektöründe de faaliyet göstermektedir. Home Yatırım & Emlak, 2004 yılında Şerafettin Yılmaz tarafından kurulan, emlak ve yatırım danışmanlığı şirketidir.

  Home Yatırım & Emlak, kuruluşundan itibaren Akdeniz bölgesi ve Türkiye’nin seçkin lokasyonlarında güven ve müşteri odaklı çalışma prensibi üzerine inşa ettiği ilişkileri başarıyla sürdürmüştür. 2009 yılında, bölgede önde gelen inşaat şirketlerinden Özdence İnşaat ile ortaklık kurmuştur. Bu ortaklık, Özdence İnşaat’ın köklü inşaat geçmişini Home Yatırım & Emlak’ın emlak konusundaki birikimi ve deneyimleriyle birleştirerek, birçok başarılı projenin hayata geçmesini sağlamıştır.

   

  Servislerimiz:

  Özdence Group olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve servisleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla uygulamaktayız. İlk olarak, müşterilerimiz her an bizleri arayarak bilgi alabilirler. Ayrıca, müşterilerimiz her türlü sorularını bizlere ücret ödemeden iletebilir ve danışabilirler. Bu hizmetlerimizin yanı sıra, gayrimenkul alım ve satımı konusunda müşterilerimize yardımcı olmayı da hedefliyoruz. Bunların yanında, müşterilerimizin dairelerinde meydana gelebilecek her türlü problemi çözüme kavuşturup dairelerine telefon, elektrik ve su aboneliği almaları için destek vermekteyiz. Bu sayede, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor ve onların memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bizleri her zaman arayarak veya bizimle iletişim kurarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


  KÜNYE:


  Özdence İnşaat ve Emlak Ltd. Şti.

  Şirketin tam adı: Özdence İnşaat Taş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti
  Kurucular/Ortaklar: Kürşat Özdence & Sururi Özdence
  Ticaret Sicil No.: 12704
  Vergi no.: 683 024 2293
  Vergi Dairesi: Antalya Kurumlar
  Ticaret Odası Sicil No.: 012702 / Alanya

  Hizmetlerimiz:

02

Müşterilerimizin Yanındayız

Yılların verdiği tecrübe ile Özdence İnşaat olarak birçok projeyi tasarım aşamasından anahtar teslim sürecine kadar hayata geçirmiş olup müşterilerimizin memnuniyet düzeyini en üst düzeye çıkartmayı hedefledik.

%

Tasarım

%

İnşaat süreci

%

Anahtar teslim

%

Garanti

%

Satış Sonrası Hizmet

%

Müşteri Memnuniyeti